معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم قرآنی کشور:

عموم مردم جهت فراگیری قرآن از امکانات دانشکده علوم قرآنی میبد استفاده کنند


معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کشور در آیین معارفه رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد گفت: همه عموم مردم در جهت فراگیری قرآن از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این دانشکده بدون در نظر گرفتن تحصیلات دانشگاهی استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در مراسمی با حضور "حسین فلاح" فرماندارمیبد، "حمیدرضا ابراهیمی" معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کشور و جمعی از مسئولین استان و شهرستان "مجتبی محمدی مزرعه شاهی " به‌عنوان سرپرست دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد منصوب و از زحمات چندساله " سید مصطفی موسوی " قدردانی به عمل آمد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کشور در این مراسم گفت: عمل به آموزه‌های قرآنی و رفتار و منش بسیجی و جهادی داشتن و نیز درصحنه بودن رموز موفقیت و پیروزی است.
حمیدرضا ابراهیمی افزود: هر جا این تفکر و روحیه و وقت گذاشتن بدون ساعت شمار باشد، نصرت و پیروزی به دنبال خواهد داشت و هرکجا که بی‌حالی و تفکر اداری ساعت هشت صبح و چهار بعدازظهر باشد، توفیقی حاصل نخواهد شد.
ابراهیمی خطاب به دانشجویان نیز گفت: دانشجویان باید توجه داشته باشند که جوانی پایدار نیست و از این گوهر نایاب حداکثر استفاده را انجام دهند و در دانشگاه فقط به دنبال کسب مدرک نباشند بلکه محتوای کار باید عمل به قرآن و پیروی از دستورات آن باشد.

این مسئول در پایان نیز با اشاره به این‌که در تمام دانشگاه‌ها تعداد دانشجویان نسبت به ظرفیت دانشگاهی کاهش‌یافته است، گفت: این موضوع را در دانشکده علوم قرآنی میبد هم شاهد هستیم ولی باید این ظرفیت‌های خالی استفاده شود و همه عموم مردم بتوانند در جهت فراگیری قرآن از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این دانشکده بدون در نظر گرفتن تحصیلات دانشگاهی استفاده کنند.

فرماندارمیبد نیز در این مراسم از اقدامات و تلاش‌های سید مصطفی موسوی طی حدود 9 سال در کسوت ریاست این دانشکده در مسیری از پیش تعریف‌شده در راستای توجه به آموزش‌وپرورش، فرهنگ ونیز داشته‌های معنوی قدردانی نمود.

دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد در میان مجموع ۱۶ دانشکده علوم قرانی کشور، همیشه رتبه اول تا پنجم ازلحاظ کیفی و کمی دارا بوده و تعداد فارغ‌التحصیلان دانشکده از ابتدا تاکنون ۱۰۳۰ نفر بوده است.


آدرس کوتاه :