باحضور مسئولین؛

عملیات اجرایی پایگاه امداد و نجات جاده ای میبد آغاز شد


با حضور امام‌جمعه، فرماندار، نماینده ولی‌فقیه، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان و جمعی از مسئولین عملیات احداث پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان میبد آغاز شد.

این پایگاه در زمینی به مساحت 20 هزار مترمربع و در زیربنای 380 مترمربع در کمربند غربی با 300 میلیون تومان اعتبار اولیه از سوی خیر ساخته می‌شود و قرار است تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ فرماندار میبد در مراسم آغاز عملیات اجرایی این پروژه با اشاره به حجم تردد ماشین‌های ترانزیتی از کمربند غربی این شهرستان گفت: با توجه به این‌که شهرستان میبد در مسیر ترانزیتی شمال –جنوب کشور قرارگرفته است احداث این پایگاه در کاهش تلفات جانی مؤثراست.

حسین فلاح با اشاره به افق این پایگاه گفت: با احداث سایت پرواز و تجهیز و تکمیل این پایگاه، پایگاه امداد و نجات کمربند غربی شهرستان میبد یکی از مجهزترین پایگاه‌های امداد و نجات کشور خواهد بود.

دکتر پارسائیان در این مراسم از تجهیز این پایگاه به یک خودرو نجات خبر داد و افزود: جمعیت هلال‌احمر شهرستان میبد یکی از مراکز فعال استان است که نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گفت: برای ارائه خدمات بهتر به درراه ماندگان و حادثه دیدگان احتمالی نیاز بود که یک دستگاه خودرو نجات به جمعیت هلال‌احمر میبد اختصاص یابد.


آدرس کوتاه :