بخشدار مرکزی:

عزم جدی مسئولین برای احداث پل عابر پیاده روبروی دانشگاه آزاد اسلامی


با حضور بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان و استان در خصوص جلسه مکان‌یابی احداث پل عابر پیاده مقابل دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی: طی این جلسه که رئیس شورای اسلامی شهر میبد، روسای ادارات راه و شهرسازی، توزیع برق، گاز، مخابرات و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی و دو تن از کارشناسان راه و شهرسازی و نماینده گروه تاپ سر حضور داشتند، با بررسی مسیر عبور تأسیسات زیر بنایی و موانع احداث پل، در خصوص محل و ضوابط احداث پل عابر پیاده بحث و بررسی و محل دقیق احداث مشخص گردید.

در این جلسه ابتدا عزیزی معاونت دانشگاه ضمن خوش‌آمد گویی و تقدیر و تشکر از حاضرین و فرماندار شهرستان دلایل ضرورت احداث پل را با ارائه آمار و ارقام دانشجویان بیان نمودند.

بخشدار مرکزی نیز با ابراز تأسف از حادثه اخیر و جان باختن یکی از دانشجویان در اثر سانحه تصادف در حین عبور از عرضی از مسیر، احداث پل را بسیار ضروری دانستند و خواستار همکاری کلیه ادارات مربوطه با بخش خصوصی درزمینهٔ احداث پل گردید. قاسمی با اشاره به اینکه مقرر گردیده تا گروه تاپ سر نسبت به احداث پل در قبال بهره‌برداری از سطح تبلیغات آن اقدام نماید و همکاری و هماهنگی بخش خصوصی، شهرداری و شورای اسلامی شهر و بخشداری مرکزی عزم جدی جهت اجرای این پروژه را بیان نمودند.

وی صریح کرد: در محل ورودی روستای رکن‌آباد و حجت‌آباد نیز نیاز به پل عابر پیاده دارد و آمادگی جهت همکاری با بخش خصوصی در این زمینه وجود دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: که هزینه احداث این پل بالغ‌بر 5 میلیارد ریال است که به لطف خداوند و باهمت بخش خصوصی ظرف سه ماه آینده قابل بهره‌برداری است.


آدرس کوتاه :