عزم جدی بازرسان تعزیرات حکومتی در کنترل بازار در میبد


پس از جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میبد در فرمانداری و تأکید فرماندارمیبد بر کنترل و نظارت بر قیمت‌ها و برخورد با متخلفان، دومین روز از گشت مشترک بازرسان تعزیرات حکومتی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، پس از جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میبد در فرمانداری و تأکید فرماندارمیبد بر کنترل و نظارت بر قیمت‌ها و برخورد با متخلفان، دومین روز از گشت مشترک بازرسان تعزیرات حکومتی با حضور "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.

بازرسان با حضور در سطح شهر و بازدید از اتحادیه‌ها و اصناف، شرایط فروش و قیمت‌ها را کنترل کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در این بازدیدها گفت: به حمدالله کالاهای اساسی و موردنیاز مردم در فروشگاه‌ها به میزان فراوان وجود دارد و برخلاف جو روانی که بین مردم حاکم بود، قیمت‌ها مناسب بود.

علیرضا ابوالحسنی افزود: از همه مردم تقاضا داریم به‌اندازه موردنیاز خرید کنند و با هجوم به مغازه‌ها و خرید بیش‌ازحد گرانی را در بازار دامن نزنند.

ابوالحسنی گفت: فروشندگان باید موجودی انبارهای خود را در سیستم سامانه صنعت، معدن و تجارت ثبت کنند.

وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند هرگونه انتقاد، پیشنهاد یا شکایت‌های خود درزمینهٔ بازار و اصناف در برخورد باکم فروشی، گران‌فروشی و احتکار و ... را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

گفتنی است با توجه به مصوبات ستاد تنظیم بازار شهرستان گشت مشترک نمایندگانی از فرمانداری، اداره تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، اماکن و اداره صنعت، معدن و تجارت در میبد کار خود را چند روز پیش آغاز کرده است.

 


آدرس کوتاه :