عرضه مستقیم و دست‌چین میوه ممنوع است


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد گفت: بر اساس مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، عرضه مستقیم و دست‌چین کردن میوه‌ها از سوی تمام میوه‌فروشی‌ها و اصناف سطح شهر ممنوع است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، دربی نارضایتی‌های مردمی از واحدهای صنفی میوه‌فروشان، گشت مشترک ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا میبد، با بازرسی‌های میدانی فعالیت این واحدهای صنفی را زیر ذره‌بین برد.

بعضی از آن‌ها با بسته‌بندی‌های قبلی، میوه‌های بی‌کیفیت را به مردم می‌فروختند.

اما بعضی‌ها هم بافاصله گذاری اجتماعی هوشمند علاوه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، رضایت عموم را هم جلب کرده بودند.

رئیس صمت میبد گفت: در این بازرسی میدانی مشترک، هفت مغازه میوه‌فروشی در سطح شهر مورد بازرسی قرار گرفت.

حجت‌الله خلیلی افزود: سد معبر، عدم درج قیمت، بی‌کیفیتی، گران‌فروشی و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از عمده تخلفات این واحدهای صنفی بود که در این راستا 2 واحد صنفی هم پلمپ شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد هم گفت: در این شرایط حساس جامعه، به واحدهای صنفی میوه‌فروشان به‌عنوان واحدهای کم‌خطر، اجازه فعالیت داده‌شده است.

سید بهروز موسوی افزود: اما اگر قرار باشد فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند و دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود و سلامت مردم به خطر بیافتد قاطعانه با آن‌ها برخوردمی شود.

وی تصریح کرد: بر اساس مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، عرضه مستقیم و دست‌چین کردن میوه‌ها از سوی تمام میوه‌فروشی‌ها و اصناف سطح شهر ممنوع است.


آدرس کوتاه :