عرضه غذای گرم در مهدهای روستایی میبد آغاز شد


با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولین طرح یک وعده‌غذای گرم در 8 روستا مهد شهرستان میبد باهدف تأمین نیازهای غذایی کودکان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، هم‌زمان با سراسر کشور با حضور "فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولین طرح یک وعده‌غذای گرم در 8 روستا مهد شهرستان باهدف تأمین نیازهای غذایی کودکان به‌صورت نمادین در روستا مهد فاطمه الزهرا (س) روستای شهیدپرور و نمونه رکن‌آباد از توابع بخش مرکزی میبد آغاز شد.

رئیس بهزیستی شهرستان میبد در این مراسم گفت: طرح یک وعده‌غذای گرم در 8 روستا مهد این شهرستان باهدف تأمین نیازهای غذایی کودکان، افزایش آگاهی مربیان و کودکان از طریق اصلاح عادات و رفتارهای تغذیه‌ای کودکان آغاز شد.

سید محسن فلاح افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام‌گرفته طرح تأمین یک وعده‌غذای گرم در 8 روستا مهد شهرستان به تعداد 243 کودک آغازشده است.
فلاح خاطرنشان کرد: هزینه این طرح برای هر کودک 2 هزار و دویست تومان و در مدت 120 روز کاری تا پایان اسفندماه با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان اجرا می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی میبد در پایان گفت: امسال 650 میلیون ریال اعتبار برای اجرای این طرح اختصاص داده‌شده است و کودکان از غذای گرم باکیفیت بهره‌مند خواهند شد.

اجرای سرود توسط کودکان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


آدرس کوتاه :