در رايزني هاي فرا استاني فرماندار ميبد:

طرح پروژه فاضلاب شهري ميبد آغاز مي شود


فرماندار ميبد در سفر دو روزه خود به تهران و قم و جلسه با حضرت آيت الله اعرافي و مسئولين ارشد كشوري دستاوردهاي خوبي داشت .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد: حسين فلاح پي گيري ارتقاء سطح كيفي و كمي دبيرستان علوم و معارف اسلامي وابسته به آموزش عالي شهيد مطهري باحضور مدير آموزش و پرورش، مدير دبيرستان و هيئت امناي مجموعه موسسه عالي را اولين موضوع سفر خود عنوان كرد وگفت: خوشبختانه براي تقويت اين دبيرستان علوم و معارف اسلامي كه يكي از دبيرستان هاي قديمي شهرستان ميبد محسوب مي شود تصيمات خوبي گرفته شد .

وي افزود: مامور نيروي هاي كارآمد از سوي آموزش و پرورش به اين دبيرستان و اختصاص اعتبار مناسب از بودجه شهرستان از سوي فرمانداري به اين دبيرستان مسائل ومشكلات اين دبيرستان رفع شود .

فرماندار ميبد تقويت شاخص هاي دانشكده خبر را دومين موضوع سفرخود به تهران و ديدار با موسي زاده معاون پژوهشي دانشگاه جامع علمي كاربردي بيان كرد و گفت: جلسه دوم ما در تهران در جهت تقويت شاخص هاي دانشكده خبر و بحث واگذاري زمين اين دانشكده بود  .

حسين فلاح افزود:در اين زمينه هم قرار شد با پي گيري هاي دانشكده خبر ظرف يك ماه آينده مجوزهاي لازم گرفته شود .

فرماندار ميبد در ادامه با حضور در سازمان مديريت كشور با رئيس كارگره بخش فرهنگ و آموزش وپرورش و آموزش و سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور درخصوص افزايش و اختصاص بودجه در بخش آموزش عالي و دانشگاه و مركز رشد و فناوري  ميبد رايزني كرد .

در اين ديدار مقرر شد اعتبارات مطلوبي در سال 94 و 95 به بخش آموزش عالي و دانشگاه ميبد اعتبار اختصاص يابد.

حسين فلاح يكي ديگر از رايزني هاي مهم خود در اين سفر دو روزه خود به استان قم را بحث فاضلاب شهري ميبد خواند و گفت :در ديدار با حضرت آيت الله اعرافي در قم كه اسلامي مديرعامل آب و فاضلاب استان و دره شيري معاون و مهندس موسوي رئيس آب و فاضلاب ميبد حضور داشتند درخصوص اجراي طرح پروژه فاضلاب شهري ميبد تصيمات خوبي گرفته شد .

وي از آمادگي سرمايه گذار بخش خصوص در اجراي پروژه فاضلاب شهري خبر داد و گفت:  در آينده نزديك بحث فاضلاب ميبد هم به صورت ويژه با سرعت خوب ادامه پيدا مي كند.

فرماندار ميبد با بيان اينكه در اين جلسه با پيمانكار بخش خصوصي به توافقات كلي دست يافتيم افزود: اين شركت يكي از شركت هاي خوب در زمينه اجراي پروژه هاي آب و فاضلاب است و اميدواريم با همكاري شورا و شهرداري ،فرمانداري و آب و فاضلاب استان در آينده نزديك شاهد اجراي فاضلاب شهري در ميبد باشيم .

 
آدرس کوتاه :