طرح ملی پارک گام در میبد رونمایی شد


طرح ملی پارک گام طی مراسمی با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین در پارک بهاران رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش طرح ملی پارک گام طی مراسمی با حضور "حسین فلاح" فرماندار، "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین در پارک بهاران رونمایی شد.

فرماندارمیبد در این مراسم با اشاره به اینکه حضور نونهالان در این برنامه نشان‌دهنده این است که فرزندان ما به ورزش اهمیت زیادی می‌دهند گفت: با توجه به اینکه عقل سالم در بدن است و به دنبال ورزش کردن و تندرست بودن، حاصل می‌شود باید جهت زمینه‌سازی برای پیشرفت در زندگی و بالا بردن توان علمی افراد در کارهای گوناگون به ورزش پرداخت.
حسین فلاح اظهار امیدواری نمود که بتوانیم امر ورزش را که مقام معظم رهبری در کنار تهذیب نفس و تحصیل به آن توصیه نموده‌اند، محور کارهای خود قرار دهیم.
محمدرضا زارع بیدکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد نیز در خصوص طرح ملی پارک گام بیان کرد: این طرح به‌صورت سراسر از سوی وزارت ورزش و جوانان کشور تعریف و جهت اجرا به ادارات ابلاغ‌شده است.
وی یادآور شد: در این طرح باهدف ایجاد انگیزه و ترغیب و ترویج ورزش، مسیری مشخص می‌گردد و به دنبال آن افراد با فعال نمودن اپلیکیشنی که می‌توانند از طریق کافه بازار بر گوشی‌های خود نصب‌کرده و ثبت‌نام نمایند، این مسیر را طی می‌کنند که مسیر طی شده توسط آن‌ها در این سامانه ثبت می‌شود و هر هفته به‌قیدقرعه به شرکت‌کنندگان جوایزی داده می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد افزود: مسیر تعیین‌شده در این طرح، مسافت سه کیلومتر برای افراد سالمند و ویلچری و 5 کیلومتر برای افراد در شرایط سنی بزرگ‌سال تعیین‌شده است.
منبع: ایرنا


آدرس کوتاه :