معاون فرماندارميبد :

طرح مصوب منطقه نمونه گردشگري ميبد نقشه راه توسعه و دگرگوني در صنعت گردشگري شهرستان ميبد است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : معاون فرماندار ميبد با اشاره به تهيه وتصويب طرح منطقه نمونه گردشگري توسط بخش خصوصي در شهر ميبد حضور همه جانبه و تمام گروه ها را در اين عرصه ضروري و تاثير گذار دانست
معاون فرماندارميبد :


وي بيان داشت : در حاليكه حركت شهرستان ميبد به سمت صنعت كاشي و سراميك رشد مناسبي را در يك بخش صنعتي به همراه داشته زمان آن فرا رسيده كه اين بخش با حضور در بخش گردشگري به توسعه اين صنعت در شهر ميبد رونق و شتاب بدهد .
معاون فرماندار همچنين افزود : پتانسيلهاي موجود در شهر ، وجود بيش از 600 اثر تاريخي وبا ارزش همراه با 600 هكتار بافت تاريخي و مزارع ، كوير ، روستاهاي تاريخي ، كوهستانهاي اطراف ، آستانه ها و امامزاده ها و سايتهاي باستاني همگي ظرفيت بالاي شهرستان در عرصه جذب گردشگر داخلي و خارجي مي باشد .
وي يادآور شد : امروز سرمايه هاي خشتي شهرستان ميبد نيازمكند حضور همه جانبه در بحث مرمت ، احياء و بازسازي آثار تاريخي و احداث فضاي گردشگري است كه همگي در طرح ديده شده است .
احداث هتل سنتي حاج ملك نمونه زيباي تاريخي علمي و نمود استعداد و نوان جوانان ميبدي است كه نياز مند حمايت و حضور همه جانبه سرمايه گذاران در عرصه گردشگري دارد . توسعه گردشگري حركت به سمت صنعت پاك ، تاريخ مدار ، ارزش گرا و احيا كننده آثار و ابنيه شهر خواهد بود  
آدرس کوتاه :