طرح‌های عمرانی میبد رونمایی شد


با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، استانداریزد، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرمیبد، از سه طرح نگاره‌ها، پالت رنگ و بام میبد به‌عنوان سه طرح عمرانی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «محمدعلی طالبی» استانداریزد در مراسم رونمایی از این سه طرح عمرانی شهرداری که در سالن شورای اسلامی شهرستان میبد برگزار شد، گفت: اصلی‌ترین دستگاهی که باید از هویت شهر صیانت کند و برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را بر این اساس سامان دهد شهرداری است.

محمدعلی طالبی افزود: این اقدام می‌تواند توسط شهرداری‌ها الگو قرار گیرد تا با موردتوجه قرار دادن وجوه هویتی خود برای پیوند دادن انسان‌ها به هم تلاش کنند.

طالبی پروژه بام میبد را به لحاظ قرار گرفتن در شاهراه اصلی تهران – کرمان جزء پروژه استانی نام برد و افزود: قطعاً این پروژه موجب ارتقای روحیه نشاط اجتماعی درمیبد که شهری صنعتی و در معرض خطرات ناشی از افسردگی است، خواهد شد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با اشاره به رفع تبعیض قانون ارزش‌افزوده گفت: لایحه جدیدی هم برای درآمد پایدار شهرداری‌ها در مجلس وجود دارد که باید تا حد امکان از طریق آن منافع شهرداری را تأمین کرد.

کمال دهقانی گفت: درروند اجرای طرح‌هایی مانند طرح تفصیلی و طرح جامع شهر نیز دستگاه‌های بالادستی مانند مسکن و شهرسازی و …. که متولی هستند باید همراهی کنند.

فرماندارمیبد هم گفت: علیرغم پراکندگی وسعت و خصوصیت محله گرایی کارهای خوبی درمیبد انجام‌شده است.

حسین فلاح با قدردانی از شورا و شهرداری و پرسنل سخت‌کوش این اداره و نماینده میبد در همراهی امور گفت: به یمن این همراهی و همدلی کارهای خوبی در اجرای طرح بازآفرینی در سه محله شهرستان انجام‌شده است.


آدرس کوتاه :