هم‌زمان با آغاز هفته نیروی انتظامی؛

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح میبد برگزارشد


هم‌زمان با آغاز هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین در ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، هم‌زمان با آغاز هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور "حسین فلاح" فرماندار، "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، "محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی، "محمد اسماعیلی" بخشدار بفروئیه و جمعی از مسئولین شهرستان در ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد.

مسئولین در ابتدای حضور در صبحگاه مشترک با قرائت فاتحه به مقام شهدای انقلاب اسلامی و همچنین شهدای نیروی انتظامی ادای احترام؛ و از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند.

فرماندارمیبد در این مراسم با تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از تلاش‌های کارکنان نیروی انتظامی در حوزه‌های پلیس پیش‌گیری، امنیت و راهور گفت: کاهش آمار تصادفات جرحی و فوتی در سطح شهرستان میبد مرهون تلاش‌های نیروی انتظامی و فرهنگ‌سازی است.

حسین فلاح بابیان اینکه حضور پلیس در جامعه نشانه اقتدار کشوراست افزود: نیروی انتظامی در کنار انجام مأموریت‌های خود بر اساس مر قانون با مردم همدل و مهربان است.

رئیس شورای تأمین شهرستان تصریح کرد: اگر در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب و رفع مشکلات مردم همدل و همراه باشیم، استکبار را زیر پا خواهیم گذاشت.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد هم با اشاره به شعار امسال هفته ناجا «پلیس مقتدر و امین مردم»  گفت: امروز پلیس در برقراری امنیت جامعه صرف اتکا به قدرت خود و ابزار و روش‌های سختی که باید در مأموریت‌ها استفاده کند بسنده نمی‌کند و نقش اصلی را در جلب مشارکت اجتماعی و تحقق اصل جامعه‌محوری، دنبال می‌کند.

سرهنگ سید محمد طاهر موسوی کشف ماشین‌آلات صنعتی، موتورسیکلت قاچاق، سیگار، احشام و کشف 27 هزار لیتر فراورده‌های نفتی به ارزش 2 میلیارد و 324 میلیون تومان را بخشی از عملکرد نیروی انتظامی دریک سال گذشته نام برد.

در این مراسم با اهداء هدایایی از خانواده‌های شهدای نیروی انتظامی، پایوران نمونه و همیاران پلیس تجلیل شد.

گفتنی است برگزاری نمایشگاه کشفیات پلیس از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


آدرس کوتاه :