صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی برگزار شد


با حضور فرماندارمیبد صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، روز شنبه هفدهم شهریورماه مراسم صبحگاه مشترک نیروی‌های انتظامی و نظامی شهرستان با حضور فرماندارمیبد، فرماندهی نیروی انتظامی استان و اعضای شورای تأمین شهرستان در محل ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد.

مسئولین در ابتدای حضور در صبحگاه مشترک با قرائت فاتحه به مقام شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام؛ و از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند.

فرماندارمیبد در این مراسم از نقش و جایگاه نیروی  انتظامی  در برقراری نظم و امنیت اجتماعی سخن به میان آورد و از نیروهای مسلح به خاطر این امر تقدیر و تشکر نمود.

حسین فلاح افزود: تلاش‌های شما در این برهه از زمانی که دشمن در تلاش است به‌نظام و انقلاب ما ضربه بزند، کاملاً مشهود و کارساز است.

فلاح کاهش آمار تصادفات در سطح شهرستان را با همکاری شهرداری، شورای ترافیک و نیز با تلاش نیروهای انتظامی یادآور شد و افزود: ما درزمینهٔ امنیتی نیز شاهد جند اتفاق ناگوار بودیم که مردم را تحت تأثیر قرارداد، اما این اتفاق‌ها کمتر از دو هفته با همکاری نیروهای انتظامی و سپاه، بسیج و نیروهای پادگان نبی اکرم شناسایی شد.

رئیس شورای تأمین شهرستان میبد همچنین با اشاره به فرارسیدن ایام محرم، اظهار امیدواری نمود با تلاش‌های نیروهای انتظامی بتوانیم، امکاناتی برای برگزاری عزاداری همراه با آرامش برای مردم فراهم کنیم.

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده نیروی انتظامی استان یزد نیز در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه این مراسم در آستانه هفته دفاع مقدس برگزارشده است، افزود: انقلاب اسلامی ایران که برای احیای ارزش‌های الهی و تحقق اهداف بلند ائمه معصومین شکل‌گرفته است، امانتی است که امروز، به دست مردم، مسئولین و نیروهای مسلح به‌عنوان حافظان این انقلاب و نظام رسیده است.

وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین هدف دشمنان ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین است، ابراز داشت: باید با تقویت روحیه خدمتگزاری خودمان و خدمت بی‌منت برای مردم عزیز اجازه ندهیم دشمنان در صفوف متحد ملت رخنه کنند و باید با اصلاح ساختارهای سنتی ارائه خدمت امیدواری مردم به‌نظام اسلامی و حاکمیت را افزایش داد.

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد تأکید کرد: باید با اجرای فرامین رهبری معظم انقلاب مبنی بر حفظ وحدت و حمایت از دولت در جهت اهداف انقلاب، به تکلیف خود عمل کنیم.

در پایان این مراسم، شورای تأمین شهرستان میبد با حضور سردار میرحیدری نیز تشکیل جلسه داد.


آدرس کوتاه :