معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار :

شهريور 93 ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در شهرستان ميبد آغاز مي شود


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : معاون سیاسی – امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت :انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی ۳۰آبان ماه سال آینده درحوزه انتخابیه تفت و میبد برگزار می شود.
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار :


دکتر محمدعلی طالبی روز جمعه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه شماره ۱ ستاد انتخابات کشور ، ثبت نام از داوطلبان این انتخابات از تاریخ ۲۲شهریورماه آغاز می شود.
وی افزود : کسانی که به موجب ماده ۲۹ قانون انتخابات برای داوطلب شدن نیاز به استعفا از مسئولیت خود دارند، تنها تا ۲۲ اسفندماه سال جاری فرصت دارند تا ضمن استعفا ، تأییدیه لازم مبنی بر پذیرش استعفا و عدم اشتغال در آن مسئولیت را دریافت کنند.
معاون سیاسی – امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ادامه داد :ستاد انتخابات استان و هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی در شهرستان های تفت و میبد نیز در موعد قانونی تشکیل و فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
پیش تر حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال یحیی زاده نماینده تفت و میبد در دوره هفتم، هشتم و نهم مجلس بود که در ۲۰بهمن سال ۱۳۹۱ در جایگاه نمایندگی این حوزه انتخابیه پس از دو دور سکته مغزی به رحمت ایزدی پیوست و در ادامه مسئولیت و سرپرستی این حوزه به جوکار نماینده یزد و اشکذر در مجلس سپرده شد.
آدرس کوتاه :