فرماندارمیبد:

شهرستان میبد در آستانه خلق حماسه انتخاباتی است


جلسه آموزشی ناظرین شورای نگهبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درمیبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در انتخاب ریاست جمهوری 270 نفر برای نظارت به 182 صندوق اخذ رأی در نظر گرفته‌شده‌اند.

در این جلسه شرکت‌کنندگان با قانون انتخابات ریاست جمهوری، وظایف ناظرین، در کنترل شناسنامه، پلمپ صندوق، شمارش آراء و روند انتخابات آشنا شدند.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد گفت: با تمهیداتی که برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه و حضور حداکثری فراهم‌شده است؛ شهرستان میبد در 29 اردیبهشت در آستانه خلق حماسه انتخاباتی است تا به بدخواهان نظام ثابت کند که ملت ایران پای ارزش‌های اسلامی و الهی تا آخر ایستاده است.

فرماندارمیبد بابیان اینکه باید زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم افزود: مشارکت حداکثری برای تثبیت نظام در شرایط فعلی یک اصل است.

حسین فلاح تصریح کرد: آرایش‌های سیاسی انتخابات نشان می‌دهد که رقابت‌ها بسیار سرنوشت‌ساز است و عوامل برگزارکننده انتخابات باید برای انتخابات سالم و قانونی تلاش کنند.

فلاح با اشاره به برگزاری تمام مکانیزه انتخابات شورای شهرمیبد هم به مزایای این نوع انتخابات پرداخت و افزود: در این دوره 5 صندوق به تعداد صندوق‌ها اضافه‌شده است و عواملی که پای صندوق‌های اخذ رأی قرار می‌گیرند باید با نظارت و دقت بیشتری به کار خود بپردازند.


آدرس کوتاه :