استاندار یزد:

شهرستان میبد توانمندی لازم برای ایجاد رونق اشتغال را دارد


استاندار یزد در همایش نوروزی فرهیختگان میبدی، گفت: شهرستان میبد با توجه به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های لازم به شعار سال توجه کند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، «محمدعلی طالبی» استاندار یزد در جمع فرهیختگان میبدی ضمن تبریک سال جدید و نام‌گذاری امسال به رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت: میبد از شهرستان‌های سرآمد استان است و باید با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های لازم بیش از هر شهرستان دیگر در استان به شعار سال توجه کند.

وی افزود: همه دستگاه‌ها با توجه شرایط استان و کشور در سال ۹۸ در حوزه اقتصاد جهت رونق تولید و اشتغال تلاش کنند.

استاندار یزد ادامه داد: شهرستان میبد با توجه به ظرفیت‌های قابل‌توجه و شرایط برخوردار از توانمندی‌های لازم بیش از هر شهرستان دیگر در استان باید به شعار سال توجه کند و امیدواریم اراده خوبی از صنعتگران و مسئولان شاهد باشیم و با کمک هم گره‌های فرایند تولید را بازکنیم.

طالبی گفت: این شهرستان به همت فرهیختگان و صنعتگران و بخش خصوصی ساخته‌شده است و درزمینهٔ برگزاری گردهمایی و همایش‌هایی که به تقویت سرمایه اجتماعی و همگرایی شهرستان کمک می‌کند پیشرو است.

استاندار یزد بابیان اینکه امیدواریم در سال جدید پروژه‌های نیمه‌تمام و راکد را فعال کنیم و دین خود را به مردم و نظام و جامعه ایران ادا نماییم، افزود: همکاری خوبی بین مردم و مسئولان وجود دارد و بعضی تنش‌هایی که موجب کندی راه توسعه در برخی مناطق کشور می‌شود کمتر در میبد شاهد بودیم.


آدرس کوتاه :