باحضورفرماندارمیبد؛

سومین کارگاه آموزشی کار بافی در بخش بفروئیه میبد افتتاح شد


سومین کارگاه آموزشی کار بافی به همت بخشدار بخش بفروئیه، کمیته بانوان، میراث فرهنگی و بانوی کارآفرین با حضور فرماندارمیبد در فاطمیه بخش بفروئیه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مشاور بانوان فرمانداری میبد گفت: در این کارگاه 8 دار کار بافی و 8 دار تابلو فرش با هزینه بالغ‌بر 5 میلیون تومان از محل بخشداری بفروئیه، میراث فرهنگی و خیری در اختیار بانوان علاقه‌مندان قرارگرفته است تا بعد از فراگیری به تولید کار بافی و تابلو فرش در خانه‌های خود اقدام کنند.

خانم نجمه اقبال بابیان اینکه ظرفیت هر دوره آموزشی در این کارگاه 30 نفر و به‌طور رایگان است گفت: این کارگاه آموزشی فرصت مناسبی برای فراگیری هنرهای صنایع‌دستی ازجمله کار بافی و تابلو فرش برای بانوان محلات فراهم آورده است که امیدواریم از این فرصت به نحو مطلوب استفاده شود.

 وی اظهار امیدواری کرد: با توسعه و رونق این صنایع‌دستی، در راستای خوداشتغالی و توانمندی به‌عنوان در آینده شاهد رشد و توسعه و پایی این صنعت در شهرستان میبد باشیم.

این کارگاه که باهدف بالا بردن روحیه کارآفرینی و خوداشتغالی بین بانوان با 8 دستگاه دار کار بافی و 8 دستگاه دار تابلو فرش راه‌اندازی شده است از محل بخشداری، میراث و خیری بالغ‌بر 5 میلیون تومان هزینه شده است.


آدرس کوتاه :