سومین جلسه شورای آموزش‌وپرورش میبد برگزار شد


سومین جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان با حضور امام‌جمعه، فرماندارمیبد، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان و اعضای شورا در بیت آیت‌الله اعرافی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سومین جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان با حضور"حضرت آیت‌الله اعرافی" امام‌جمعه، "حسین فلاح" فرماندارمیبد، "عباسعلی دانا فر" مدیرکل آموزش‌وپرورش استان و اعضای شورا در بیت آیت‌الله اعرافی برگزار شد.

حضرت آیت‌الله اعرافی در این جلسه از همه فرهنگیان و متصدیان امر تعلیم و تربیت در شهرستان میبد و سایر مناطق استان یزد قدردانی کرد و اظهار داشت: تلاش مسئولین شهرستان میبد بر این است که آموزش‌وپرورش مرکز و جزء اولویت‌های اول شهرستان باشد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به کلنگ زنی 34 آموزشگاه خیری در طول سال جاری گفت: شهرستان میبد در راستای کمبود فضای آموزشی با مشارکت خیرین و حمایت مسئولین در احداث فضاهای آموزشی و پرورشی تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته است.

در پایان این جلسه از سرکار خانم سعیده السادات اسعدی (رتبه اول کشوری قرائت قرآن کریم مسابقات ویژه فرهنگیان) و آقای محمدرضا زارع ده آبادی (مدیر تلاشگر آموزشگاه جوادالائمه میبد) با اهدای لوح تجلیل شد.


آدرس کوتاه :