فرماندارمیبد:

سفر 3 روزه به تهران نتایج خوبی در پی داشت


فرماندارمیبد در سفر سه‌روزه خود به تهران پی گیری‌های ارزشمندی در امور شهرستان میبد انجام داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح در روز اول با مدیرکل برنامه‌وبودجه وزارت کشور دیدار و چارت فرمانداری این شهرستان را مطرح کرد.

فلاح گفت: باوجوداینکه نگاه کلان در وهله اول ارتقاء استانداری‌هاست اما ما با شاخص‌های خوبی که داریم برای ارتقاء فرمانداری و رسیدن به حقوق خود از هرگونه تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

فرماندارمیبد در روز دوم ملاقات هم با مقامات رده‌های میانی وزارت کشور داشت که از نتایج این ملاقات اظهار خرسندی کرد.

وی در ادامه با رئیس سازمان هواشناسی کشور دیدار داشت که استقرار ایستگاه هواشناسی کشاورزی درمیبد از دستاوردهای این دیدار بود.

حسین فلاح با اشاره به دیدار خود با معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی و حقوقی وزارت بهداشت هم گفت: در این دیدار موضوع دانشگاه علوم بهزیستی مطرح شد که وی قول داد؛ مبلغ چشمگیری را در سال 95 برای تقویت دانشگاه علوم بهزیستی اختصاص دهد.

فرماندارمیبد در میانه ملاقات خود هم با یکی از خیرین میبدی مقیم تهران دیدار و با ارائه چند پیشنهاد خواستار کمک این خیر در شهرستان میبد شد که قرار شد: پس از ارزیابی، این خیر در احداث ساختمان جدید محل نگهداری معلولین ذهنی (محبت) مساعدت کند.

فلاح در ادامه با حضور در محضر آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد که به همراه شهردار و رئیس شورای شهر انجام شد هم مسائل شهر را بررسی کرد.

وی گفت: در این دیدار امام‌جمعه میبد بر هماهنگی لازم در مدیریت امور شهر به شیوه مطلوب و بهتر تأکید کردند.

فرماندارمیبد همچنین با اشاره به دیدار خود با معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور گفت: در این دیدار هم درخواست‌های متعددی مطرح شد و قرار شد؛ معاون رئیس‌جمهور حداقل برای تحقق 2 خواسته از خواسته‌های فرماندار در شهرستان میبد مساعدت لازم را انجام دهد.

وی تصریح کرد: امیدواریم علیرغم محدودیت‌های مالی بسیار بتوانیم اقدامات ارزشمندی را در شهرستان میبد به ثمر برسانیم.

فرماندارمیبد در پایان از همدلی و همراهی آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد، نماینده منتخب مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و شهرداری در انجام این مراودات قدردانی کرد.


آدرس کوتاه :