معاون فرماندارمیبد:

سرشماری آثار و برکات فراوانی برای توسعه کشور خواهد داشت


معاون فرماندارمیبد گفت: مرحله اول سرشماری نفوس و مسکن که از تاریخ سوم مهرماه شروع‌شده و تا 24 مهرماه هم ادامه دارد شیوه مناسبی برای تکمیل اطلاعات خانوارها است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد بابیان اینکه برای آگاهی و اطلاع‌رسانی برای مشارکت هرچه بیشتر مردم، بیش از 15 جلسه با مدیران مدارس، ائمه جماعات، مدیران ادارات و نهادها و سر هیئت‌های عزاداری برگزارشده است گفت: برای کاهش هزینه و مدیریت زمان خانوارها می‌توانند تا فرصت باقی است اطلاعات خود را به‌صورت اینترنتی تکمیل نمایند.

سید محسن فلاح با اشاره به مشارکت 10 درصدی خانوارهای میبدی در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن گفت: انتظار داریم مردم میبد در روزهای باقی‌مانده مشارکت بیشتری داشته باشند تا جایگاه شهرستان میبد را همانند کسب جایگاه‌های کنکور و حوزه‌های ورزش و خیری ارتقاء ببخشیم.

فلاح با اشاره به اینکه اطلاعات سرشماری محرمانه است و ربطی به مسائل یارانه و درآمدهای شخصی ندارد گفت: آمار سرشماری عمومی نفوس و مسکن صرفاً مبنای پایه‌ای‌ برای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در راستای توسعه پایدار کشور است و در آینده منشأ آثار و برکات فراوانی برای کشور، استان و شهرستان خواهد داشت.

معاون فرماندارمیبد گفت: کسانی که در مرحله اول به‌صورت اینترنتی اطلاعات خود را تکمیل کردند در مرحله دوم که از 25 مهر تا 25 آبان خواهد بود می‌توانند تنها با ارائه کد 12 رقمی به مأمورین در حین مراجعه به این سرشماری پایان دهند.

فلاح با اشاره به مشوق‌های در نظر گرفته‌شده در مرحله اول سرشماری عمومی نفوس و مسکن هم گفت: قرعه‌کشی یک‌میلیون تومانی از سوی دولت و 500 هزارتومانی از سوی استان و هدیه رایگان بسته اینترنتی همه در جهت تشویق مشارکت بیشتر مردم است تا جایگاه استان و شهرستان در حضور حداکثری افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش‌وپرورش، پایگاه‌های بسیج مقاومت، فرمانداری و دفاتر پیشخوان، کافی‌نت، خانه‌های بهداشت و نهادها و ادارات همه برای تکمیل اطلاعات خانوارها بسیج شده‌اند تا مشارکت مردم را در مرحله اول بالا ببرند.
آدرس کوتاه :