فرماندار ميبد :

سالن ورزشي تلاش در اختيار بانوان ميبدي


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : طي مراسمي و با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستان ميبد سالن تلاش شهرستان ميبد جهت ورزش بانوان شهرستان ميبد اختصاص يافت .
فرماندار ميبد :


رجايي فرماندار ميبد در اين مراسم با اشاره به زمان طاغوت و حبس بودن زنان در خانه  به عنوان بخش عظيمي از جامعه بيان داشت : به بركت امام و انقلاب اسلامي اين بخش عظيم كه نقش ممتاز و بي بديلي در تربيت و رشد و تعالي انسانها دارند به فراموشي سپرده شده بود . در حالي كه پس از انقلاب زنان پا به پاي مردان در حركت بوده و گاها گوي سبقت را از مردان بويژه در زمينه علم و دانش و حضور در مراكز آموزش عالي و دانشگاهها ربوده اند .
وي با اشاره به نقش اصلي زن در جامعه گفت : مسلما نقش زنان درخانواده و نقش زنان در امر تعليم و تربيت و استحكام و پايداري و امنيت پايدار خانواده با هيچ نقشي ديگر بانوان قابل مقايسه نيست . و اگر به هر دليلي سرگرميها و اشتغال فراواني كه خواهران در عرصه هاي مختلف فرهنگي هنري سياسي و صنعتي دارند مانع وظيفه رسالت خطير و مهمي كه خداوند بر دوش آنها گذاشته و به  پاس آن فرموده بهشت زير پاي مادران است كمرنگ شود اين جامعه روي خوش نخواهد ديد .
وي از بانوان ميبد خواست اين نقش خطير بويژه تعليم و تربيت فرزندان را فراموش نكنند . وي در خصوص تهاجم غرب بويژه از طريق ماهواره ها هشدار و گفت به حمد الهي شبكه هاي مختلفي را صدا و سيما راه اندازي كرده كه براي پركردن اوقات فراغت كافي است .
آدرس کوتاه :