ساخت تله‌فیلم پسرک درمیبد کلید خورد

با حضور فرماندارمیبد، بخشدار بفروئیه، مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز استان وجمعی از مسئولین شهرستان ساخت تله‌فیلم پسرک در سرای مروارید شهرستان میبد کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد ساخت این تله‌فیلم درمیبد را اتفاقی مبارک خواند و گفت: ما یزدی‌ها همچنان که درگذشته خالق برنامه‌های هنری بسیار خوبی بودیم امروز هم میزبان بازیگران و هنرمندانی هستیم تا بتوانیم بحث‌های میراثی و محیط زیستی را در قالب این فیلم خوب و معنی‌دار به تصویر بکشیم.

حسین فلاح در ادامه از نگاه خوب صداوسیمای مرکز یزد به شهرستان میبد در پرداختن به موضوعات مختلف قدردانی کرد.

فلاح همچنین از همه ادارات و ارگان‌ها به‌ویژه بخشدار بفروئیه، شهردارمیبد، میراث فرهنگی، شرکت تعاونی دهیاری‌ها، محیط‌زیست، و دهیار حسن‌آباد که در ساخت این تله‌فیلم مشارکت دارند قدردانی کرد.

کارگردان فیلم پسرک درمیبد هم گفت: این فیلم 90 دقیقه‌ای ماجرای پسربچه‌ای است که دچار مشکلاتی است که می‌خواهد با کمک پدر و مادر بر این مشکلات فائق وزندگی جدید و رو به رشدی را شروع کند.

سید محمدحسینی بیان کرد: سرانجام پسربچه فیلم با کمک پدر و مادر و تصمیمی که خودش می‌گیرد در پروسه‌ای از فیلم موفق می‌شود مشکلات را پشت سر بگذارد وزندگی جدیدی را شروع کند.

حسینی افزود: این تله‌فیلم به سفارش صداوسیمای مرکز تابان کلید خورد که بخشی از هزینه‌های آن از بخش خصوصی و بخشی هم از محل اعتبارات مرکز تأمین خواهد شد.