با حضور فرماندار ميبد :

زورخانه شير خدا در روستاي حسن آباد به بهره برداري رسيد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : همزمان با 13 رجب و ميلاد مولي الموحدين (ع) زورخانه شير خداي حسن آباد افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت . در اين مراسم كه با حضومر پرشور مردو و مسئولين برگزار شد رجايي فرماندار ، قاسمي بخشدار مركزي ، دهيار و اعضاي شوراي روستاي حسن آباد ، نماينده اداره ورزش و جوانان و هيدت باستاني و جمع كثيري از علاقه مندان به ورزش باستاني وبرگزار گرديد .
با حضور فرماندار ميبد :


مراسم افتتاح با قرأت كلام وحي آغاز و سپس يكي از مداحان در مدح مولي علي (ع) اشعاري را قرأت نمود و پس از آن رجايي فرماندار ميبد به ايراد سخن پرداخت . در ادامه مراسم ورزشكاران باستاني شهرستان ميبد به ورزش پرداختند .
زورخانه شير خدا در محل ساختمان فرهنگي زينبيه حسن آباد به مساحت 200 متر مربع ، توسط هيأت امناء ساخته و در اختيار ورزش باستاني گرفت . اين محل ورزشي همچنين با هزينه عمراني بالغ بر 50 ميليون ريال توسط دهياري و تامين لوازم ورزشي توسط هيأت ورزشي باستاني استان تامين و راه اندازي شد . در پايان طي مراسمي از زحمات هيأت امناء زينبيه ، دهياري ، شوراي روستا ، هيأت ورزش باستاني ، و جوانان تقدير و تشكر به عمل آمد .
آدرس کوتاه :