زنگ مهر و مقاومت در مدارس بخش مرکزی میبد به صدا درآمد


هم‌زمان با سراسر کشور زنگ مهر و مقاومت در مدارس مناطق روستایی بخش مرکزی شهرستان میبد نواخته شد و دانش آموزان، روز اول مدرسه را با حضور گرم بخشدار مرکزی شهرستان، معلمان و خانواده‌های خود در مدارس تجربه کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی میبد در مراسم زنگ مهر و مقاومت که در به‌صورت نمادین در مدرسه دولتی میر برگزار شد؛ با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به دانش آموزان و گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: مناطق روستایی شهرستان میبد به‌ویژه بخش مرکزی از امکانات و فضاهای آموزشی بسیار خوبی برخوردار است و دانش آموزان باید با استفاده از این ظرفیت‌ها، سال پر از موفقیت را امسال با معلمان و مدیران خود داشته باشند.

احمدی افزود: شما دانش آموزان بی‌تردید سرمایه‌های انسانی کشور هستید و در آینده با تحقیق و تحصیل دانش، تحول عظیم علمی را می‌تواند رقم بزنید.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر حرکت‌های علمی گفت: امروز کشور به حرکت علمی و دانش‌بنیان با شتاب بیشتر در راستای کاهش فشارهای تحریم و رونق تولید نیاز دارد.

بخشدار مرکزی میبد تصریح کرد: پایه و اساس اقتصاد قوی و ثروت عظیم از مدارس شروع می‌شود و دانش آموزان ما می‌توانند این ایده و خلاقیت را از مدارس خود آغاز و در مقاطع بالاتر به تولید علم و ثروت تبدیل کنند.


آدرس کوتاه :