توسط استاندار یزد:

زنگ انقلاب در مدرسه شهید باهنر میبد نواخته شد


استاندار یزد با یبا بیان اینکه زنگ انقلاب عامل نوزاش گوشها برای رشد و بالندگی افکار و اندیشه هاست گفت: این زنگ باید همیشه در خاطره ها باقی بماند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد به نقل از ایرنا، سید محمد میرمحمدی روز دوشنبه در مراسم نمادین نواختن زنگ انقلاب در مدرسه شاهد باهنر شهرستان میبد با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران روز به روز بالنده تر می شود افزود: این نظام مبتنی بر قرآن و اسلام است.
وی خاطرنشان کرد: امام راحل با هدایتگری خردمندانه خود و پشتوانه مردم رژیم شاهنشاهی را نابود کردند و انقلاب اسلامی را پیروزی رسانند.
نماینده عالی دولت در استان یزد ادامه داد: دهه مبارک فجر زمان تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری است و همه دلها را به پرواز در می آورد.
استاندار یزد اضافه کرد: اگر تصاویر روزهای پیروزی انقلاب اسلامی مشاهده کنید جوش و خروش مردم را خواهید دید که برای استقبال از حضرت امام (ره) سر از پا نمی شناختند.
وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با توجه به خواست مردم که در شعارها متجلی بود پایه ریزی شد اظهار کرد: امام همیشه در این فکر بود که به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی لطمه وارد نشود.
میرمحمدی ادامه داد: مردم تحت رهبری های امام خمینی (ره) رفرندوام جمهوری اسلامی را انتخاب و تشکیل دادند بنایراین از یک نظام پربار و عمیق برخوردار شدیم.
استاندار یزد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل تصریح کرد: افرادی زیادی برای روشنگری و هدایت مردم تلاش کردند که امروز خیلی از آنان در کنار ما نیستند.
این مسئول خاطرنشان کرد: در شهرستان میبد عالمانی چون آیت الله اعرافی و یارانش و مجموعه طلاب برای روشنگری و هدایت مردم با ایثار و فداکاری از جان خود گذشتند تا مردم به حقوقشان برسند.
استاندار یزد از شهید صدوقی (ره) به عنوان چهره تابناک انقلاب و استان نام برد و افزود: مسجد حظیره به عنوان پایگاه انقلاب اسلامی در این استان بود.
آدرس کوتاه :