زنگ انقلاب در مدارس میبد نواخته شد


به مناسبت 12 بهمن سالروز ورود امام به میهن اسلامی زنگ انقلاب در آموزشگاه دخترانه 14 معصوم امیرآباد میبد نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، دانش آموزان با آذین‌بندی مدارس و در دست داشتن پرچم سه رنگ و شعر و اجرا، و شعارهای انقلابی به شادی و نشاط پرداختند.

همچنین همزمان با سراسر کشور مراسمی با حضور فرماندار و مسئولین ادارات در فرمانداری این شهرستان برگزار و ورود امام به میهن اسلامی به‌صورت نمادین به نمایش درآمد.

فرماندارمیبد در جمع مسئولین و دانش‌آموزانی که عکس امام راحل را در دست داشتند به حال و هوای آن روزها پرداخت و گفت: بازگشت امام به میهن اسلامی در 12 بهمن 57، برگ زرینی در تاریخ ملت ایران است.

حسین فلاح افزود: شور و شوق دانش آموزان در 12 بهمن 57 قابل وصف نیست و دانش آموزان اوج شادی و نشاط خود را در آن روزها به امام داشتند.

فلاح گفت: امروز که 38 سال از آن روزها می‌گذرد، نغمه‌ها و سرودهای انقلابی، همچنان حس و حال خاصی را به جان‌ها می‌دهد و انگار که همین دیروز بود امام به میهن بازگشته است.

فرماندارمیبد گفت: ملت ما و به‌ویژه دانش آموزان ما باید با این حادثه‌های مهم تاریخ انقلاب و اسلامی و آثار و برکات آن آشنا باشند و آن را در سینه‌های خود حفظ کنند.

فلاح گفت: امام با نهضت و قیام خود، قدرت پوشالی استکبار را به زیرکشید و تمام آزادی خواهان و مستضعفان عالم را علیه قدرت‌های مستکبر بیدار کرد.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی باوجود همه تهدیدها و تحریم‌ها، در اقیانوس مواج، با آرامی همچنان به‌پیش می‌رود و اندیشه و افکار و آرمان‌های امام و شهدا در عالم در حال گسترش است.


آدرس کوتاه :