فرماندارمیبد:

زائرین ائمه باید مورداحترام و تکریم قرار بگیرند


جلسه هماهنگی راهپیمایی عظیم اربعین حسینی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در جلسه هماهنگی راهپیمایی عظیم اربعین حسینی که با حضور مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در فرمانداری برگزار شد از حرکت‌های خودجوش مردم، خیرین و هیئت‌های مذهبی شهرستان میبد در مشارکت در احداث صحن حضرت فاطمه سلام‌الله علیها در نجف قدردانی کرد.

حسین فلاح گفت: حماسه بزرگ اربعین حسینی یکی از حرکت‌های جهان اسلام و تشیع است که در ابعاد جهانی مورد رصد قرار می‌گیرد.

فلاح افزود: بنابراین حضور هرچه بیشتر زائرین اباعبدالله الحسین (ع) و دوست داران اهل‌بیت در این راهپیمایی عظیم موجب دلگرمی امت اسلام و دلسردی دشمنان اسلام و تشیع می‌شود.

وی بابیان اینکه امنیت و آسایش زائرین در سایه نیروهای مخلص ایران اسلامی و عراق است گفت: باید مردم از کسانی که این امنیت و آسایش را فراهم می‌کنند قدردانی کنند چراکه آل سعود با همه امکانات و تجهیزات و فضایی که داشت نتوانست حریم زائرین خانه خدا را حفظ کند و بابی تدبیری کام امت اسلام را در حج سال گذشته تلخ کرد.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: آنچه در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی مهم است تکریم زائرین کربلا و حضرت اباعبدالله الحسین، حضرت ابوالفضل العباس و حضرت علی بین ابی‌طالب است چراکه همان‌قدر که ائمه مورداحترام‌اند باید زائرین آن‌ها هم مورداحترام و تکریم باشند.

فلاح تأکید کرد: مسئولین ادارات و نهادهای ذی‌ربط هم باید در ارائه خدمات به زائرین کربلای حسینی با هیئت‌های مذهبی و کاروان اربعین حسینی نهایت همراهی را داشته باشند.

وی گفت: امیدواریم با هماهنگی و همراهی و نظم دهی و اصل تکریم بتوانیم آسایش و رفاه مناسبی را برای زائرین و مجاور ین اهل‌بیت در شهرستان فراهم کنیم.
آدرس کوتاه :