ریختن تک‌تک رأی به صندوق‌ها قدرت ملت را بالا می‌برد


حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حضور چشمگیر و دشمن‌شکن، قوی و پرمعنا و پرشکوه ملت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند 1398 و ریختن تک‌تک رأی به صندوق‌های انتخابات، امنیت، اقتصاد، قدرت مقاومت این ملت را بالا می‌برد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مدیر حوزه‌های علمیه کشور تصریح کرد: حتی یک رأی در بالا رفتن اقتدار و امنیت و عزت و عظمت ملت ایران سهیم است.

امام‌جمعه میبد بابیان اینکه همه شما سرباز و پیام‌آوری باشید تا همه را پای صندوق‌های رأی دعوت کنید چراکه هر درصد رأی نقش چشمگیر در اقتدار کشور دارد گفت: از 50 درصد، هر درصدی که بالا برویم ترامپ و نتانیاهو، داعش و آل سعود ناامید و قدرت ملت ایران افزایش پیدا خواهد کرد.

خطیب جمعه میبد افزود: باید همه را به این حضور ملی، انقلابی، شرعی، دینی فرابخوانید.

ایشان با تأکید بر رعایت اصول انتخابات در رقابت بین نامزدها اظهار داشت: کسانی که تأیید صلاحیت شدند و حداقل شاخص‌ها را داشتند و باید حرمتشان حفظ شود.

آیت‌الله اعرافی گفت: ستادهای انتخاباتی، رسانه‌ها و فضای مجازی، حامیان و همراهان نامزدها، اخلاق و کرامت انسانی را باید رعایت کنند.

امام‌جمعه میبد با تأکید بر نظارت مسئولین بر انتخابات در جلوگیری از تخلف افزود: بنده اعلام رسمی ندارم و آنچه شما مردم را به آن دعوت می‌کنم این است که ملاک‌ها و معیارهای دینی، شرعی و آنچه رهبر معظم انقلاب به آن اشاره کردند را مدنظر قرار دهید.

خطیب جمعه میبد تصریح کرد: حضور قوی، اخلاق درست و انتخاب صحیح برای شکل‌گیری مجلس قوی و نیرومند مهم است و مسائل مهمی کشور دارد که نامزدها باید روی آن فکر کنند.

از معیارها و ارزش‌های انقلاب یک‌قدم نباید عقب برویم

آیت‌الله اعرافی گفت: عبور از اقتصاد نفت، مبارزه با فساد و فقر، نظارت درست بر دستگاه‌های اجرایی، اهتمام به احیاء و پیشبرد صنعت و کشاورزی، توجه به رفع بیکاری و جوانان، توجه به رشد فناوری و علمی و دفاعی کشور و تنقیح قوانین و کارآمد سازی قوانین کشور و داشتن نگاه درست بین‌المللی و توجه به اسناد راهنمای کشور و رهنمودهای مهم رهبری ازجمله بیانیه گام دوم، از مباحث مهمی است که نمایندگان باید به دنبال حل آن باشند.

خطیب جمعه میبد خاطرنشان کرد: در منطقه هم اگر نگاه کنید این استان به آب نیاز دارد؛ پیشرفت علمی و نخبگانی لازم دارد، مسائل و مشکلات کشاورزی و صنعت دارد که باید حل شود و در شهرستان میبد هم‌ده‌ها مسئله‌داریم که باید نامزدها روی این مسائل فکر کنند و هرکس هم برگزیده شد همه کمک کنند تا ارزش‌های انقلابی مهم شمرده شود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور بابیان اینکه این انقلاب بعد از چهل‌ویک سال این‌چنین در عالم موج دارد افزود: از معیارها و ارزش‌های انقلاب یک‌قدم نباید عقب برویم.

ایشان گفت: در حوزه انتخابی هم مسائل حوزه‌های انتخابی و تفت و میبد به‌عنوان دو شهری که، عدالت در اقدام و تعامل از نکاتی است که باید به آن توجه شود و امیدواریم که یک انتخابات با همین شاخص‌ها و معیارها در پیش رو داشته باشیم.
آدرس کوتاه :