رژه نیروهای مسلح میبد در نخستین روز از هفته دفاع مقدس


هم‌زمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس و با حضور فرماندارمیبد مراسم رژه نیروهای مسلح در شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، هم‌زمان با سی و یکم شهریور آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور "کمال دهقانی" نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، "حسین فلاح" فرماندار، "حجت‌الاسلام محمد اعرافی " امام‌جمعه موقت، اعضای شورای تأمین، خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردم در مقابل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم نیروهای نظامی و انتظامی، سربازان گردان‌ امام حسین(ع) با اجرای رژه توان و آمادگی خود را در مقابل همه توطئه‌های دشمنان در منطقه به نمایش گذاشتند.

در این مراسم علاوه بر نیروهای نظامی و انتظامی جامعه هیئت سوارکاران، بسیج دوچرخه‌سواران و موتورسواران و غیره هم از جلوی جایگاه رژه رفتند.

عملیات پروازی پاراموتور، را پل، سلاح کشی، عزاداری، گروه نمایشی رزمی‌کاران ذوالفقار بسیج از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

امام‌جمعه موقت میبد در این مراسم گفت: اهدافی که دشمن در جنگ تحمیلی و در دفاع مقدس دنبال می‌کرد اعمال حاکمیت خود بر ایران اسلامی و تجزیه کشور و مقابله با صدور انقلاب شکوهمند اسلامی بود تا از این طریق اعتبار بربادرفته خود را در منطقه بازسازی کند.

حجت‌الاسلام محمد اعرافی افزود: بنابراین با تحریک رژیم بعثی عراق جنگی را برای ما تحمیل کرد اما رزمندگان اسلام و شهدای ما در مقابل رژیم پوشالی امریکا و دشمنان نظام و انقلاب ایستادند.

وی در بخشی دیگر از دیگر سخنان خود تصریح کرد: امروز ما آمده‌ایم تا با سالار شهیدان و معمار کبیر انقلاب میثاق ببندیم که هرگز تسلیم دشمن نخواهیم شد.

 


آدرس کوتاه :