رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان میبد معرفی شد


در نشستی در فرمانداری میبد و با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، فرماندار و جمعی از مدیران میبد، از تلاش‌های دکتر جواد سهیلی قدردانی و دکتر مهدی حفیظی به‌عنوان رییس جدید شبکه بهداشت و درمان این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در این مراسم، سلامت را حق عمومی خواند و گفت: با تشکیل معاونت اجتماعی به دنبال اجتماعی کردن سلامت در استان هستیم.

دکتر محمدحسن لطفی افزود: افزایش طول عمر افراد، بهبود کیفیت زندگی و داشتن جامعه توانمند و سالم سه هدف کلان سند جامع سلامت استان است و مردم و مسئولین و نظام سلامت سه ضلع طایی در ایجاد جامعه سالم و توانمند هستند تا بتوانیم مردمی سالم داشته باشیم.

فرماندارمیبد در این نشست با قدردانی از خدمات شبکه بهداشت و درمان گفت: سلامت اساس جامعه است و نیروهای دلسوز و پا به کار، در این حوزه می‌تواند جامعه را با آگاهی و ارائه خدمات بهداشتی به سمت سلامت سوق دهد.

رییس جدید شبکه بهداشت و درمان میبد خود مراقبتی و بالا بردن سطح سواد سلامت مردم را از اولویت کاری خود عنوان کرد.

دکتر مهدی حفیظی افزود: امروزه بیماری‌های غیر واگیردار مانند دیابت، فشارخون، قند خون و غیره مشکل به‌حساب می‌آید که در این زمینه تحت سامانه سیب یکسری مراقبت‌ها برای کلیه افراد جامعه تعریف‌شده که گروه‌های سنی مختلف جامعه با مراجعه به مراکز بهداشتی می‌توانند مراقبت‌های مخصوص به خود را به‌صورت رایگان دریافت کنند.

حفیظی تکمیل مرکز بهداشت ندوشن، شهیدیه، امیرآباد و نوسازی ساختمان شبکه بهداشت و درمان میبد را به‌عنوان اولویت‌های کاری دیگر خود بیان کرد.


آدرس کوتاه :