رئیس جدید دانشگاه پیام نور میبد معرفی شد


رئیس جدید دانشگاه پیام نور شهرستان صبح امروز در مراسمی با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین معرفی و از مسئول پیشین این دانشگاه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در جلسه‌ای با حضور "حسین فلاح" فرماندارمیبد، "سعید عابسی" رئیس دانشگاه پیام نور استان و جمعی از مسئولین، از زحمات "علیرضا دهقان پور" قدردانی و "علیرضا پاک‌گوهر" به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور شهرستان معرفی شد.

فرماندارمیبد در این جلسه دانشگاه را یکی از عوامل اصلی توسعه و آبادانی شهر دانست و گفت: امروز باید سیاست‌های دانشگاه تعاملی باشد.

حسین فلاح با تأکید بر ارتباط دانشگاه با ظرفیت‌های صنعتی شهرستان، میراث فرهنگی و مدیریت شهری افزود: دانشگاه پیام نور در کنار دو دانشگاه قدرتمند میبد و آزاد اسلامی می‌تواند بازوی توانمندی در کارهای علمی در شهرستان میبد باشد.

فلاح ورود دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور در عرصه صنعت در قالب واحدهای عملی دانشجویان، همایش‌ها و نمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها در حوزه مدیریت شهری، مسائل فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی و همکاری با شورا و شهرداری و سازمان‌های دولتی ظرفیت‌های خوبی است که دانشگاه می‌تواند حلقه واسطه بین سازمان‌های اجرایی و علمی باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان یزد هم گفت: هر آمدنی، رفتنی را در پی دارد و هرکس بااحساسی که در خود می‌بیند به خدمت‌رسانی می‌پردازد.
سعید عابسی افزود: استفاده از پتانسیل‌ها، ارتقای امور را موجب می‌شود، همچنین همدلی و حمایت‌های مسئولان شهرستان نیز در پیشبرد و اعتلای دانشگاه و تبدیل آن به قطب دانشگاه‌های یزد بسیار مؤثر خواهد بود.

"علیرضا پاک‌گوهر" رئیس جدید دانشگاه نور میبد نیز تعامل در حوزه مسائل اجتماعی را با پشتوانه مردمی و حمایت و عنایت مسئولین از اهداف خود در مدیریت دانشگاه پیام نور ذکر نمود.


آدرس کوتاه :