رئیس جدید اداره پست میبد معرفی شد


در نشستی با حضور فرماندارمیبد و مدیرکل اداره پست استان از خدمات "ذبیح‌الله طاهری" قدردانی و "علیرضا آخوندی" به‌عنوان رئیس جدید اداره پست شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در این آیین ضمن قدردانی از خدمات طاهری و آرزوی موفقیت به آخوندی گفت: اداره پست در جامعه مدرن امروزی فرصت‌ها و ظرفیت‌های مناسبی در ارائه خدمات به مردم در همه زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی دارد.

حسین فلاح افزود: فضای اینترنتی امروز ظرفیت خوبی است که اداره پست می‌تواند با ورود به دنیای الکترونیک و اینترنت، فعالیت خود را به سمت همان پروژه جی نف و کاهش حضوری مردم دنبال کند.

علی‌محمد رحمانی پور مدیرکل اداره پست استان هم گفت:4 هزار و 200 معابر بی‌نام در شهرستان میبد وجود دارد که کار در اداره پست را دشوار کرده است.

رحمانی پور هم‌چنین با اشاره به پروژه جی نف گفت: اداره پست امروز به سمت بسته و اسناد و مدارک رفته است و می‌تواند با حرکت در این سمت به کاهش مراجعات حضوری مردم در اداره پست کمک کند.

وی افزود: اداره پست باید بتواند با ارائه خدمات مطلوب، اعتماد مردم را جلب کند و در آینده با تغییر رویکرد فعالیت‌های خود به سمت دنیای اینترنتی و الکترونیک، در اقتصاد و فرهنگ اقدامات مؤثری ایفا کند.


آدرس کوتاه :