رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی میبد معرفی شد


در مراسمی با حضور آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین، از زحمات حجت‌الاسلام محمدرضا ابراهیمی قدردانی و حجت‌الاسلام علی آقایی به‌عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی میبد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حجت‌الاسلام ابراهیمی از خرداد سال ۱۳۹۴ این سمت را از حجت‌الاسلام آقایی تحویل گرفت و مجدداً بعد از ۵ سال این جایگاه را به وی تحویل داد.

آیت‌الله اعرافی در این مراسم ابتدا از همدلی و انسجام مردم شهرستان میبد در مقابله با بیماری کرونا و تلاش خیرین و صنعتگران و مسئولین در اجرای رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه قدردانی کرد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور سپس با اشاره به نقش سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان یک سازمان انقلابی در مسیر ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب گفت: این سازمان برای تقویت بنیه‌های فرهنگی و معنوی و انقلابی نیازمند برنامه‌ریزی‌های جدید است.

امام‌جمعه میبد افزود: در دنیای مجازی امروز کارکردها و سیاست‌های فرهنگی عوض‌شده است و مدیران باید به‌صورت عمیق مسائل دینی و تبلیغاتی در حوزه اسلام و انقلاب را چشمگیرتر و به‌روزتر با استفاده از فرصت فضاهای مجازی پیش ببرند و فعالیت خود را مطابق و بلکه فراتر از هجمه‌های فرهنگی علیه انقلاب انجام دهند.


آدرس کوتاه :