استانداریزد در مراسم افتتاح آموزشگاه خیری میبد:

روستای رکن‌آباد در بسیاری از شاخص‌ها نمونه است


استانداریزد در مراسم افتتاح آموزشگاه خیری "میر"(مهرآباد-رکن آباد)که هم‌زمان با گرامیداشت هفته دولت برگزارشده بود؛ گفت: روستای رکن‌آباد در بسیاری از شاخص‌ها نمونه است و در دوران دفاع مقدس نسبت به جمعیت، بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، هم‌زمان با گرامیداشت هفته دولت یک باب آموزشگاه خیری "میر" (مهرآباد-رکن آباد)با حضور "محمود زمانی قمی" استانداریزد، "علی زینی وند" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری،"حسین فلاح" فرماندارمیبد،"محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین در بخش مرکزی میبد افتتاح شد.

"محمود زمانی قمی" استانداریزد در مراسم افتتاح این آموزشگاه با قدردانی از تلاش‌های رئیس آموزش‌وپرورش میبد، نوسازی مدارس و همه‌کسانی که در احداث این آموزشگاه مشارکت داشتند گفت: امیدواریم این آموزشگاه مرکزی برای انتشار علم و دانش و معرفت باشد.

زمانی قمی گفت: خداوند پس از ایجاد عالم و آدم در گام بعدی قلم و علم را به رسمیت شناخته و هیچ بازده زمانی را هم برای آن در نظر نگرفته است.

وی افزود: روستای رکن‌آباد در بسیاری از شاخص‌ها نمونه است و در دوران دفاع مقدس نسبت به جمعیت، بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

" محسن موحدی فرد " مدیر آموزش‌وپرورش میبد گفت: این آموزشگاه توسط دکتر میر رکنیان یکی از خیران نیک‌اندیش میبدی با یک میلیارد تومان هزینه احداث‌شده است.

محسن موحدی فرد افزود: این آموزشگاه 6 کلاسه است و در فضایی به وسعت هزار و 350 مترمربع با زیربنای 850 مترمربع ساخته‌شده است.

در پايان مراسم افتتاح استانداریزد با اهدا لوح سپاس از  دكتر میر رکنیان خیر مدرسه‌ساز و ساير افراد مؤثر در ساخت و تجهيز اين واحد آموزشي قدرداني كرد.


آدرس کوتاه :