فرماندارمیبد:

رشد و توسعه هر جامعه در گروه امنیت پایدار است


هم‌زمان باششمین روز از هفته دولت فرمانده انتظامی میبد با حضور در فرمانداری این شهرستان هفته دولت و روز کارمند را به فرماندارمیبد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سرهنگ موسوی در ادامه با ارائه گزارشی از کاهش 20 درصدی سرقت و افزایش 14 درصدی کشف در شهرستان میبد خبر داد و افزود: با تلاش‌های کارکنان نیروی انتظامی امروز امنیت اجتماعی در شهرستان از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

فرماندارمیبد هم برقراری امنیت اجتماعی را اقتدار نیروی انتظامی و کاری ارزشمند توصیف کرد و افزود: هنر و توان نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف باعث شده است مردم هم نگاه مثبتی به عملکرد نیروی انتظامی داشته باشند.

حسین فلاح تصریح کرد: باید هر مسئول در هر پست و مقامی که هست در ارتقاء شاخص‌های مدیریتی آن حوزه تلاش کند تا شهر و جامعه با ضریب امنیت بالا و نشاط و شادابی و اقتصادی و سیاسی و فرهنگی باشیم.

وی رشد و توسعه و پیشرفت هر جامعه را در امنیت پایدار خلاصه کرد و افزود: امروز شاخص‌های رشد و توسعه هر جامعه به امنیت پایدار آن بستگی دارد و در این عرصه نیروهای مسلح به‌ویژه نیروی انتظامی ما که بالای 150 مأموریت دارد پیشگام است.


آدرس کوتاه :