رزمایش الی بیت‌المقدس درمیبد برگزار شد


رزمایش الی بیت‌المقدس با حضور بیش از هزار و 500 نفر در قالب 5 گردان از برادران و 2 گردان از خواهران بسیجی در شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حضور اقتدار اولین مرحله از این رزمایش بود که با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین ارشد ادارات و نهادها در آموزشگاه نبی اکرم این شهرستان برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد گفت: این رزمایش همزمان با سراسر استان در شهرستان میبد هم برگزار شد.

سرهنگ امیر فلاح بابیان اینکه در این رزمایش هزار و 500 نفر از بسیجیان خواهر و برادر در 7 گردان حضور دارند افزود: گردان‌های حاضر در این رزمایش توان خود را با اجرای پدافند غیرعامل، پدافند دورادور، کمین و ضد کمین، عملیات تأخیری، امداد و نجات و مردم یاری و عملیات شبانه به نمایش خواهند گذاشت.

سرهنگ فلاح خاطرنشان کرد: برگزاری این رزمایش اعلام آمادگی توان رزمی و تجربه آموزش‌های فراگرفته شده درصحنه علمی و میدانی است.

امام‌جمعه موقت میبد در این مراسم گفت: پیام این رزمایش به دنیا این است که دیگر تاریخ قربت ولایت و امامت در این سرزمین تکرار نخواهد شد.

حجت‌الاسلام علیرضا حسنی افزود: تا زمانی که حتی یک بسیجی در این کشور زنده است باقدرت پرچم ولایت و امامت در احتراز خواهد بود.

وی بابیان اینکه ایران کشور شیران است و سران استکبار بداند که بسیجیان اگر تشخیص دهند مولا و رهبرشان اشاره کند دشمن را به خاک سیاه خواهند نشاند تصریح کرد: امروز بسیجیان با حضور مقتدرانه خود اعلام می‌کنند که اما ماما درصحنه حاضریم و هر جا نظام و کشور نیاز داشته باشد برای تقدیم جان خود آماده‌ایم.

امام‌جمعه موقت میبد گفت: اگر هزاران کیلومتر دورتر از مرزها، دشمنان ما چشم طمع به این آب‌وخاک و دین و ارزش‌های ما داشته باشند حضور پیدا می‌کنیم.

در این رزمایش بسیجیان،8 نوع عملیات را تجربه کردند.


آدرس کوتاه :