فرماندارمیبد:

راه‌حل عبور از شرایط سخت، اصل وحدت و همدلی است


جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان با حضور فرماندارمیبد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان در سالن اندیشه فرمانداری میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این جلسه گفت: در شرایط سخت و جنگ اقتصادی نابرابر قرار داریم و دشمن همه هم‌وغمش را برای ضربه زدن به اقتصاد کشور به کار بسته است.

حسین فلاح افزود: اگر بتوانیم وحدت، همدلی، اصل انقلاب و خود باروی را در خود حفظ و به‌نوعی همدیگر را سرزنش نکنیم می‌توانیم از این شرایط هم عبور کنیم.

فلاح بابیان اینکه باید ساختاری که در اعتمادسازی مردم در اول انقلاب ایجادشده بود را احیاء و اعتماد مردم را جل کنیم افزود: باید بازسازی را ایجاد کنیم و کارهایی را که موجب کمرنگ شدن شاخص‌های اعتماد مردم شده است را پیدا و آن‌ها را رفع کنیم.

وی با تأکید بر تبدیل تهدید به فرصت در شرایط فعلی گفت: باید مثل زمان جنگ، خیلی از مشکلاتی را که در نظام اداری و اجتماعی وجود دارد را حل و در مقابل بدخواهان هوشیارانه بایستیم.

رئیس کمیته برنامه‌ریزی شهرستان با اشاره به کاهش قابل‌توجه اعتبارات و مشکلات پیش روی دولت و کشور گفت: باید با هماهنگی و استفاده از فرصت‌های مناسب درزمانی که اوضاع مملکت بهتر شود به فکر عمران و آبادانی کشور و استان و شهر خود باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هم گفت: رویکرد سازمان توسعه همه‌جانبه و پایدار استان است و باید با تبدیل زمینه‌های تهدید به فرصت، رفاه عمومی خوبی را برای مردم فراهم کنیم.

سید مجتبی حسینی پور بابیان اینکه در بودجه امسال بحث عدالت اجتماعی، آموزش عمومی و سلامت و آب که مایه حیات استان است پررنگ‌تر دیده‌شده است گفت: ازاین‌پس در کنار کمیته برنامه‌ریزی شهرستان باید اتاق فرماندهی جنگ اقتصادی، اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

حسینی پور افزود: بحث امروز حمایت از تولید و اشتغال است و باید برای ایجاد اشتغال پایدار تمام انرژی خود را به کار ببندیم.


آدرس کوتاه :