معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد:

راه‌اندازی کانون محلات بهترین راه برای حل مشکلات مردم است


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در جلسه شورای سلامت این شهرستان گفت: سلامت فردی تک‌تک شهروندان میبدی برای ما مهم است و برای تأمین این سلامت همه تلاش خود را بکار گرفته‌ایم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جلسه شورای سلامت شهرستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، بخشدار مرکزی میبد، معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یزد و اعضای این شورا در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

"علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در این جلسه گفت: سلامت فردی تک‌تک شهروندان میبدی برای ما مهم است و برای تأمین این سلامت همه تلاش خود را بکار گرفته‌ایم.

علیرضا ابوالحسنی بابیان اینکه در این شرایط سخت اقتصادی و تحریم باید امید به زندگی را در جامعه افزایش داد افزود: مشارکت دادن مردم در حل مشکلات یکی از بهترین شیوه‌های مدیریت است.

ابوالحسنی گفت: شهرستان میبد ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش‌های مختلف دارد که مشارکت خیرین یکی از نمونه‌های بارز در رفع مشکلات جامعه و ایجاد زیرساخت‌های مهم آموزشی، علمی و بهداشتی است.

معاون سیاسی فرمانداری میبد تصریح کرد: مسئولین باید با بهره‌گیری از فرصت‌های موجود در حل مشکلات مردم در ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی تلاش کنند.

وی محلات را یکی از قدیمی‌ترین پایگاه‌های مردمی خواند و گفت: با راه‌اندازی کانون‌های محلات بهتر می‌توان مشکلات را شناسایی، اولویت‌بندی و حل کرد.


آدرس کوتاه :