فرماندارمیبد:

رابطین حرم مطهر رضوی نقطه اتصال معنوی و مادی هستند


فرماندارمیبد در دیدار با مدیرکل و رابطین شهرستانی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان یزد گفت: رابطین حرم مطهر رضوی به‌عنوان نقطه اتصال معنوی و مادی در پیشگیری از آسیب‌های جامعه و خدمت‌رسانی به محرومین و نیازمندان جامعه و رفع آلام و مشکلات نقش بسیار تأثیرگذاری دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در دیدار با مدیرکل و رابطین شهرستانی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان یزد که در محل سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد، گفت: کار ارزشمند و بزرگی با اجرای طرح خادم یاری از سوی مقام معظم رهبری در حمایت از محرومین و نیازمندان جامعه در همه شهرهای کشور انجام می‌گیرد و کسانی که علاقه‌مند به خادمی درگاه علی بن موسی‌الرضا (ع) هستند می‌توانند در شهر خود نیز منشأ خیروبرکت باشند.

حسین فلاح با اشاره به اینکه به گفته ائمه هر جا فقری باشد فساد هم هست، افزود: جامعه ما نیازمند الطافی به‌صورت زبانی، قلمی، قدمی، مالی و... است و دراین‌ارتباط رابطین حرم رضوی می‌توانند نقش مهمی در خدمت‌رسانی به محرومین و رفع آسیب‌ها داشته باشند.

فلاح در ادامه با تشکر از خادمین حرم رضوی تصریح کرد: فرصت طلایی فراهم‌شده که با کنار گذاشتن مسائل سلیقه‌ای می‌توان از آن بهره برد.

وی وجود سرمایه مشروع در دست انسان‌های متعهد و انقلابی و دارای عِرق دینی و وابسته به درگاه ائمه اطهار را موقعیتی بسیار خوب و عالی توصیف کرد که می‌تواند درجاهایی که نیاز است و در پیشبرد امور مسلمین به کار گرفته شود.

فرماندارمیبد در پایان نگاه آستان مقدس رضوی را نگاهی مثبت و فراهم‌کننده آسایش و رفاهی نسبی همراه با توشه معنویت برای دل‌شیفتگان حضرت امام رضا (ع) عنوان کرد.

در انتهای این دیدار قاب عکس حرم مطهر امام رضا (ع) به فرماندارمیبد اهدا شد.


آدرس کوتاه :