دیدار هیئت رئیسه نظام مهندسی میبد با فرماندار جدید


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : به مناسبت روز مهندس هیئت رئیسه نظام مهندسی میبد با فرماندار جدید دیدار نمودند و ضمن تبریک این انتصاب فرخنده علاقمندی خود را برای هرگونه همکاری و همراهی اعلام نمودند.


در این نشست رئیس نظام مهندسی ساختمان میبد گزارشی از فعالیتهای نظام مهندسی و نقش مهم آن در شهرستان بیان نمود.
محمد حسین دهقانی خاطر نشان کرد:دفتر نظام مهندسی ساختمان شهرستان میبد با بیش از 240 عضو در رشته های هفتگانه ساختمان به لحاظ تعداد مهندسین عضو در سطح استان سرآمد است و با راه اندازی کمیته های مختلف رفاهی و  کمیته فنی بررسی نقشه،متشکل از مهندسین پیشکسوت خدمات ارزنده ای را در این راستا در شهرستان انجام داده است.
وی با اشاره به فعالیت های نظام مهندسی ساختمان در میبد افزود:با راه اندازی سایت و چاپ ویژه نامه،‌ فرهنگ سازی خوبی در زمینه گرایش به ساخت و سازهای با پروانه صورت گرفته است و برای ارتقاء سطح دانش مهندسین بازدید هایی از پروژه های شهرداری تهران،‌ نمایشگاههای خارجی، تصفیه خانه آب انتقالی اصفهان انجام گرفته است.
مهندس دهقانی گفت: افزایش تعداد پروانه های ساختمان در سالجاری نشان دهنده ی موفقیت دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی میبد در فرهنگ سازی و جلب اعتماد مردم به اخذ پروانه ی ساختمان بوده است.
فرماندار میبد با ابراز نگرانی از موضوع کمیسیون ماده 100 گفت:بحث کمیسیون ماده 100 در میبد عرف شده و متاسفانه به نوعی معضل شده است.
حسین فلاح اظهار داشت:موضوع کمیسیون ماده 100 بحث مهمی است که باید فرهنگ سازی شود وتمهیداتی اندیشیده شود که این تقاضا حاکم نشود.
وی در خصوص آسیبها و خطرات استفاده  از کمیسیون ماده 100 گفت:عدم نظارت ساختمان در این بحث خطر جدی به دنبال دارد که این امر مهم باید به طور جدی پیگیری و نظامند شود.
لازم به ذکر است در این نشست مهندس محمد حسن حاجی میبدی  نائب رئیس و مهندس  محمد حسین صباغی دبیر هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان میبد حضور داشتند.
آدرس کوتاه :