دیدار معاون مدیرعامل بانک رسالت کشور با فرماندارمیبد


معاون مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت کشور به همراه تعدادی از کارکنان این بانک، با فرماندارمیبد دیدار و فعالیت‌های بانک رسالت را تشریح نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حمزه زارع زاده» معاون مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت کشور به همراه تعدادی از کارکنان این بانک با «حسین فلاح» فرماندارمیبد دیدار و فعالیت‌های بانک رسالت را تشریح نمود.

حمزه زارع زاده بابیان اینکه این بانک در افق 1400 به دنبال بانکداری بدون نیاز به شعبه است، گفت: بانک قرض‌الحسنه رسالت به‌عنوان بانک تخصصی، افراد نیازمند جامعه اصلی مخاطب این بانک را تشکیل می‌دهند که نیازمندی‌هایشان اعداد خرد است و با کارمزدها اداره می‌شود.

زارع زاده توسعه کسب‌وکارهای خرد خانگی را از اهداف این بانک خواند و افزود: هدف ما ارائه خدمات شرعی، آسان و ارزان است و می‌خواهیم به نقطه‌ای برسیم که نوع کار ما اشکال شرعی نداشته باشد.

وی بابیان اینکه بالغ‌بر ۹۹ درصد سپرده‌گذاری‌ها، کمتر از ۵۰ میلیون تومان است افزود:، میانگین پرداختی به هر متقاضی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

معاون مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت کشور گفت: در بانکداری اجتماعی تلاش می‌کنیم تا در جهت سهولت دسترسی به خدمات بانکی تمامی خدمات خود را به‌صورت غیرحضوری و بر بستر بانکداری مدرن ارائه دهیم و با شکل‌گیری سامانه مرآت و ارائه خدمت اعتبار سنجی به اعضا دریافت خدمات بیش از بیش آسان می‌شود که تأثیر بسزایی بر رضایت اعضا در بانکداری اجتماعی دارد.


آدرس کوتاه :