صبح امروز صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل کمیته امداد استان با فرماندارمیبد


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با فرماندارمیبد دیدارو گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، صبح امروز دوشنبه هشتم مردادماه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با فرماندارمیبد دیدار وگفتگو کرد.

"محسن علیزاده" مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد که برای تشکیل شورای اداری با معاونان خود به میبد سفرکرده است در دیدار خود با فرماندار شهرستان گفت: کمیته امداد به دنبال ارائه خدمات مطلوب و مناسب به افراد تحت پوشش امداد است.

محسن علیزاده تأمین مسکن مددجویان را یکی از اولویت‌های کمیته امداد برشمرد و افزود: برای تأمین این نیاز اساسی نیاز به واگذاری زمین‌های دولتی به امداد است که امیدواریم این موضوع در شهرستان به‌خوبی پیش برود.

"حسین فلاح" فرماندارمیبد هم در این جلسه گفت: کمیته امداد به‌عنوان یکی از نهادهای انقلابی و حمایتی، نقش سازنده‌ای در جامعه بر عهده دارد.

فلاح با قدردانی از تلاش‌های کمیته امداد در بخش‌های مختلف حمایتی، توانمندسازی و خدمات درمانی به مددجویان و از پا به کار بودن زین‌الدینی در این امور در شهرستان گفت: شهرستان میبد آمادگی دارد در موضوعات مختلف کمیته امداد را دررسیدن به اهداف خود که در راستای رفع محرومیت و نیازمندی‌هاست کمک کند.


آدرس کوتاه :