دیدار مدیرکل راه و شهرسازی استان با فرماندارمیبد


مدیرکل راه و شهرسازی استان در دیدار با فرماندارمیبد مسائل طرح اقدام ملی مسکن، تأمین فضاهای آموزشی و مصالح واحدهای تولید کاشی و سرامیک را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح فرماندارمیبد در این دیدار اجرای طرح اقدام ملی مسکن در تأمین مسکن نیازمندان را تنها راه کم کردن فاصله طبقاتی و دستیابی آن‌ها به سرپناه و مسکن دانست.

فلاح با اشاره به‌پای کار بودن خیرین در احداث پروژه‌های خیری هم گفت: یکی از مشکلات شهرستان میبد در تأمین فضاهای آموزشی به‌ویژه در آموزش‌وپرورش مشکل زمین است که امیدواریم از سوی اداره کل راه و شهرسازی این زمین‌ها در اختیار آموزش‌وپرورش قرار گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان میبد گفت: در ارتباط با تأمین مسکن متقاضیان در قالب طرح اقدام ملی مسکن خدا را شکر زمین در منطقه منظور شده است و مباحث طراحی در دست پی گیری است.

یادگاری افزود: در دو مرحله هفت‌صد و شانزده درخواست و ثبت‌نام کرده‌اند و پالایش هم صورت گرفته و تأمین زمین هم انجام‌شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: به کسانی که پیامک به آن‌ها ارسال شه است می‌توانند برای تکمیل مدارک خود از بنیاد مسکن پی گیری کنند.

یادگاری در خصوص تأمین فضاهای آموزش هم گفت: قرار بر این شد با توجه به نیازی که وجود دارد بتوانیم زمین مناسبی را تأمین و در اختیار آموزش‌وپرورش قرار دهیم و ان‌شاءالله با اعتبارات خیری ساخت‌وساز انجام شود

وی خاطرنشان کرد: در خصوص تأمین مصالح موردنیاز برای واحدهای صنایع تولید کاشی و سرامیک هم قرار براین شد که مکان‌یابی صورت بگیرد و مشکل تولیدکنندگان مرتفع شود و مصالح موردنیازشان تأمین شود.

در پایان این جلسه از زحمات علی‌اشرفی قدردانی و ابراهیم بابایی به‌عنوان رئیس راه و شهرسازی شهرستان میبد معرفی شد.


آدرس کوتاه :