دیدار فرماندارمیبد و مدیران صنایع با معاون امور اقتصادی استاندار یزد


فرماندارمیبد به همراه برخی از مدیران عامل شرکت‌های کاشی شهرستان با دکتر زینی وند معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این دیدار فلاح فرماندارمیبد از مشکل پیش آماده برای برخی از واحدهای صنعتی به علت قرار گرفتن در محدوده حریم شهری گفت و افزود: زمین‌هایی برخی از واحدهای صنعتی شهرستان میبد تا سال 89 خارج از حریم شهری درمیبد محسوب می‌شد و منابع طبیعی به متقاضیان زمین‌ها را واگذار کرده است. از سال 89 طبق مصوب ابلاغ‌شده حریم شهرمیبد تغییر کرده و کمربند شرقی و غربی میبد حریم شهر شد.

فرماندارمیبد اضافه نمود: شرکت‌هایی که زمین را از منابع طبیعی دریافت نموده‌اند هزینه‌های هنگفتی را برای خاک‌ریزی و خاک‌برداری آن هزینه کرده تا بتواند از آن بهره‌برداری کنند.

وی ادامه داد: در سال جدید قیمت‌هایی گزافی برای واگذاری این زمین‌ها به شرکت‌ها مطرح‌شده است که خواهان تجدیدنظر در این زمینه هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد نیز ضمن خوش‌آمد گویی و قدردانی و تلاش مدیران صنایع درزمینهٔ اشتغال گفت:‌ در اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی مشکل این واحدها مطرح وان شاء الله راه حلی برای رفع آن پیدا خواهیم کرد.


آدرس کوتاه :