دیدار فرماندارمیبد با 3 تن از مدیران کل استان


فرماندارمیبد در دیداری جداگانه با 3 تن از مدیران کل ادارات استان، برخی از مسائل ادارات این شهرستان را پی گیری کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد روز دوشنبه با حضور در استان در دیدار خود با مدیرکل محیط‌زیست استان و تشریح مشکلات این اداره خواستار حمایت هرچه بیشتر اداره محیط‌زیست استان از محیط‌زیست میبد شد.

فلاح گفت: در این دیدار قرار شد؛ اداره کل محیط‌زیست استان مساعدت لازم را در جهت تأمین یک دستگاه خودرو، راه‌اندازی موزه علوم طبیعی و فنس کشی اردوگاه بنستان مساعدت کند.

فرماندارمیبد در دیدار جداگانه با مدیرعامل شرکت گاز استان هم مشکلات گازرسانی به شهرک صنعتی جهان‌آباد را مطرح کرد.

فلاح گفت: قرار شد علاوه بر اینکه مشکلاتی که اخیراً در گازرسانی به شهرک صنعتی ایجادشده رفع شود؛ گازرسانی به روستاهای سورک و هفتهر و صدرآباد هم به جدیت دنبال تا در هفته دولت به بهره‌برداری برسند.

وی با مدیرکل مرکز آموزش فنی حرفه‌ای استان دیدار داشت و در این دیدار در خصوص راه‌اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای ندوشن بحث و تصمیم‌گیری شد.

فرماندارمیبد گفت: قرار شد با همکاری که شهردار، بخشدار و شورای شهر ندوشن خواهند داشت؛ مرکز خوداشتغالی ندوشن هم راه‌اندازی شود.

فلاح بابیان اینکه بخشی از تجهیزات این مرکز خریداری‌شده است افزود: امیدواریم با تأمین بخش دیگر تجهیزات آن‌که جنبه آموزشی و حرفه‌آموزی دارد در هفته دولت شاهد افتتاح این مرکز در ندوشن باشیم.


آدرس کوتاه :