دیدار فرماندارمیبد با جانبازان هشت سال دفاع مقدس


هم‌زمان با هفته دفاع مقدس فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین شهرستان به دیدار جانبازان و ایثارگران دوران 8 سال دفاع مقدس رفتند و از صبر و پایداری آن‌ها تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، صبح امروز هم‌زمان با هفته دفاع مقدس "حسین فلاح" فرماندارمیبد به همراه "حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضلی" مسئول دفتر امام‌جمعه و"دکتر آقایی" رئیس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) و جمعی از مسئولین از خانواده ایثارگران و جانبازان و فرزند شهید شاغل در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد رفتند و از صبر و پایداری آن‌ها تجلیل کردند.

فرماندارمیبد و هیئت همراه در ابتدا با "ابوالفضل حسن‌زاده" و " علی دهقانی" از جانبازان دوران 8 سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

ابوالفضل حسن‌زاده جانباز 20 درصد در منطقه شلمچه و عملیات بیت‌المقدس 7؛ علی دهقانی جانباز 10 درصد در اسکله خرمشهر به درجه جانبازی نائل آمدند.

حسین فلاح سپس با در منزل "مسعود شمسی " از رزمندگان دوران دفاع مقدس و برادر "شهید علی‌اکبر شمسی" ضمن گفتگو با ایشان و کسب اطلاع از شرایط زندگی از این یادگار دفاع مقدس تجلیل نمود.

شهید علی‌اکبر شمسی در سال 66 در منطقه عملیاتی شلمچه و عملیات کربلای 8 به شهادت رسید.

فلاح در ادامه با حضور در منزل " سرکار خانم سیفی" فرزند "شهید فیض‌الله سیفی"، با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.

شهید سیفی در سال 63 در منطقه عملیاتی کوشک به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان در پایان همچنین با خانواده جانباز شیمیایی متوفی شده "ماشاءالله کارگر" با همسر و خانواده ایشان دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرماندارمیبد در این دیدارها گفت: امروز تکریم از جانبازان و یادگاران 8 سال دفاع مقدس کمترین کاری است که ما مسئولین باید آن را به‌جا بیاوریم.

در پایان این دیدارهای صمیمانه از ایثارگری خانواده این جانبازان با تقدیم هدیه تقدیر به عمل آمد.


آدرس کوتاه :