دیدار فرماندارمیبد با جانبازان بالای ۷۰ درصد دفاع مقدس


حسین فلاح صبح امروز به‌اتفاق جمعی از مسئولین با جانبازان بالای 70 درصد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد صبح امروز به‌اتفاق جمعی از مسئولین با جانبازان بالای 70 درصد حسین خسرو خاور، حسین مقنیان، مجید زارعشاهی و خانواده‌های معظم ایشان با حضور در منزلشان دیدار و گفتگو کرد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان ضمن تبریک میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز به جانبازان و آزادگان، یادآور شد: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

حسین فلاح بر پاسداشت خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند، تأکید کرد و افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است لذا امید می‌رود مسئولان این سنت دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان که هر هفته چهارشنبه‌ها در شهرستان برگزار می‌شود را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

در پایان این دیدارها از جانبازان سرفراز انقلاب اسلامی تقدیر شد.

لازم به ذکر است حسین خسرو خاور در منطقه طلاییه با اصابت ترکش از ناحیه دو چشم، بینی فک بالا و دست راست؛ حسین مقنیان در منطقه شلمچه با اصابت ترکش به پیشانی، دست چپ و قطع پای چپ؛ مجید زارعشاهی در منطقه دشت بره پلنگ(بین سومار و گیلان غرب) با اصابت ترکش به دو چشم مجروح و به درجه جانبازی بالای 70 درصد نائل آمدند.


آدرس کوتاه :