فرماندارمیبد:

دیدار با خانواده شهدا قوت قلب و روحیه‌دهنده است


فرماندارمیبد در دیدار با خانواده شهید محمدعلی قیاسی گفت: خانواده شهدا ولی‌نعمتان انقلاب هستند، آن‌ها جگرگوشه‌های خود را فدای انقلاب کردند و ما به دیدار آن‌ها می‌رویم تا قوت قلبی پیدا کنیم و روحیه بگیریم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد به همراه بسیجیان و هم‌رزمان شهید طلبه محمدعلی قیاسی از پایگاه شهید شیرودی با خانواده این شهید دفاع مقدس باهدف تکریم و تبریک سال نو دیدار و از صبر و پایداری این خانواده تجلیل کرد.

فرماندارمیبد در این با اشاره به اینکه اخلاق و مرام شهدا را باید به‌عنوان چراغ راه پیشه خود کرد، گفت: اخلاق و رفتار شهدا در زندگی چراغ راه ما است، شهدایی که در گرمای 50 درجه شلمچه در فضایی کوچک قبر مانند با شوقی که به شهادت داشتند شبانه گریه می‌کردند و در کنار آن روزها می‌جنگیدند.

حسین فلاح افزود: ما بسیاری اوقات به ظواهر می‌اندیشیم و به باطن امور توجه نمی‌کنیم و لازم است به فرزندان خود و دانش آموزان یاد بدهیم اخلاق و مرام گذشتگان را پاس دارند.

فلاح یادآور شد: باید فرهنگ خوبی که ما ایرانیان داشته‌ایم و بافرهنگ دینی آمیخته‌شده است، در همه‌جا و همه شرایط حفظ کنیم که اگر این اخلاق و مرام حفظ شود بسیاری از سخنانی که بر زبان می‌آوریم به دل می‌نشیند.

فرماندارمیبد تصریح کرد: عمل نکردن به مرام و شیوه گذشتگان و فرهنگی که داریم تنها ظاهری از دین و اخلاق و رفتارها می‌ماند و در عمل با مشکلات و مسائلی مواجه می‌شویم.

وی همچنین بابیان اینکه خانواده شهدا ولی‌نعمتان انقلاب هستند ادامه داد: ما با پیشه کردن اخلاق و مرام شهدا می‌توانیم از نیازمندان دستگیری کنیم و گره از مشکلات مردم بازکنیم.

گفتنی است؛ شهید طلبه محمدعلی قیاسی در سن 17 سالگی در عملیات کربلای 5 مفقودالاثر شد و بعد از چندین سال با مدال پرافتخار شهادت به دامان خانواده‌اش بازگشت.

دیدوبازدید و تبریک سال نو با ورزشکار میبدی آقای مهدی معصومی (نائب قهرمان مسابقات تنیس روی میز معلولان آسیا) و بازدید از آسیاب دو سنگی محمدآباد از دیگر برنامه‌های بازدید نوروزی فرماندارمیبد بود.


آدرس کوتاه :