دیدار با خانواده شهدای ورزشکار میبدی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی


به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به دیدار خانواده شهدا رفتند و از صبر و پایداری شان قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت گرامی داشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش "علیرضا ابوالحسنی " معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری به همراه "صادقی" رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و "زارع" رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به دیدار خانواده شهید کمال دهقانی، شهید خلیل کارگر و جانباز یوشیع زارعی رفتند و از صبر و پایداری این خانواده‌ها قدردانی کردند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این دیدارها گفت: شهدا ما در 8 سال دفاع مقدس، دل از وابستگی‌های دنیوی بریدند و پا در مسیر سالار شهیدان و خلق عزت و آزادی برای ملت ایران گذاشتند.

علیرضا ابوالحسنی افزود: باید در این برهه از شرایط جامعه، دل به شهدا بدهیم و رشادت‌ها و فداکاری‌ها و ایثارگری‌های آن‌ها را به یاد بیاوریم و از آن برای آبادی و توسعه کشورمان بهره ببریم.

شهید کمال دهقانی و شهید خلیل کارگر از قهرمانان و ورزشکاران، ورزش پهلوانی و کشتی زمان خود بودند که در عملیات بدر و فتح المبین در سال‌های 63 و 60 به درجه والای شهادت نائل شدند.

یوشیع زارعی هم از پیشکسوتان فوتبال میبد است که در عملیات خیبر و در جزیره مجنون در سال 65 براثر انفجار مین از ناحیه پا مجروح و جانباز شدند.


آدرس کوتاه :