دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان درمیبد


مسئولین شهرستان میبد این هفته به دیدار خانواده‌های شهیدان محمدرضا سلیمی پور، علی خوش دامن و جانباز محمدحسن پاک‌دامن که در منطقه پاوه، شلمچه و فاو به درجه والای شهادت و جانبازی نائل آمدند رفتن‌اند و از آن‌ها دلجویی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندار در این دیدار اساس انقلاب را احیاء اسلام ناب محمدی دانست و افزود: پیروزی ملت ایران در مقابل دشمنان و اعیادی استکبار تنها بافرهنگ و روحیه جهادی و شهادت‌طلبی که امام راحل به ملت ایران دمید به دست آمد.

سید محسن فلاح گفت: جنگی که از سوی استکبار بر ایران اسلامی در آغاز این حکومت مردم‌سالاری دینی و الهی تحمیل شد هرچند خرابی‌های زیادی بر زیرساخت‌های کشور به بار آورد اما آثار و برکات فراوانی را هم برای ملت ما داشت.

فلاح افزود: یکی از برکات 8 سال دفاع مقدس، امروز صدور انقلاب اسلامی در عالم است که در برابر جبهه کفر و الحاد ایستاده است و مانع کشورگشایی‌ها و غارت ذخایر کشورهای جهان اسلام از سوی استکبار می‌شود.

خانواده‌های معظم شهدا هم در این دیدار با اظهار خوشحالی از اینکه مسئولین به یاد آن‌ها هستند، خاطراتی از شهدا خود بیان کردند و از مسئولین خواستند که نگذارند خون این شهدا پایمال شود.


آدرس کوتاه :