دیدار با خانواده‌های معظم شهدا درمیبد


معاون فرماندارمیبد به همراه مسئول دفتر امام‌جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار مرکزی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان به دیدار خانواده‌های شهیدان جمال کلانتر زاده و سید ضیاء سجادی پور رفت و از صبر و استقامت آن‌ها تجلیل کرد.

شهید جمال کلانتر زاده در سال 67 و در منطقه سلیمانیه و شهید سید ضیاء سجادی پور در سال 60 و در منطقه عملیاتی گیلان غرب به درجه والای شهادت نائل آمدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد در این دیدار گفت: بهترین لحظات زندگی ما مسئولین هم‌نشینی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و الگو گیری از آن‌هاست.

سید محسن فلاح افزود: صداقت، اخلاص و ساده زیستی خانواده‌های معظم شهدا، انسان را تحت تأثیر قرار می‌دهد که چگونه بعد از تقدیم عزیزان خود به انقلاب، هنوز هم درراه نظام و انقلاب محکم و قاطع و بدون هیچ چشم‌داشتی ایستاده‌اند.

وی گفت: شهدا در 8 سال دفاع مقدس جانانه درراه آرمان‌های امام و سرافرازی کشور جنگیدند و به لقاءالله پیوستند و امروز خانواده‌های آن‌ها یادگارانی هستند که باید در جامعه تکریم و مورداحترام همه قرار گیرند.

فلاح تصریح کرد: تنها راه عزت و عظمت کشور از مسیر امام و شهدا می‌گذرد و باید اندیشه و تفکر و شهادت‌طلبی را حفظ و به نسل امروز منتقل کنیم تا جوانان و نوجوانان ما بامطالعه وصیت‌نامه‌های شهدا راه سعادت را طی کنند و در دام توطئه‌ها و هجمه‌های فرهنگی دشمن گرفتار نشوند.


آدرس کوتاه :